WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ ZE SPRAWDZONYM PARTNEREM

Ubezpieczenie OC

Ustawa nakłada na osoby zajmujące się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych obowiązek posiadania polisy OC. Minimalna wymagana kwota ubezpieczenia to jedynie 10.000 EUR. Ubezpieczenie to nie obejmuje szeregu czynności jak np. prowadzenia KPIR, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Aby w pełni zabezpieczyć się przed przykrymi konsekwencjami błędów lub efektów sprzecznych interpretacji warto sprawdzić rodzaj polisy biura.
Nasze biuro posiada polisę dodatkową. Posiadamy również ubezpieczenie na wypadek zniszczenia i uszkodzenia dokumentów.

Doświadczenie – klucz do udanej współpracy

Warto zaufać doświadczeniu. Nasze biuro powstało w 2013 roku. Od tego czasu działamy nieprzerwanie na rynku usług księgowych. Nie zawsze było łatwo, wiele czasu poświęciliśmy na budowanie swojej marki. Teraz, możemy stwierdzić z satysfakcją, że to się udało. Nie jesteśmy biurem rachunkowym, którego jedynym zadaniem jest podanie kwoty podatku. Jesteśmy partnerem w biznesie. Zmiany proponowane przez nas są chętnie przyjmowane przez naszych klientów, przyczyniając się do usprawnienia procesów w ich firmach. Zostaliśmy drugi rok z rzędu ocenieni jako najlepsze biuro. Jesteśmy z otrzymanego tytułu bardzo dumni.

Stworzyłam tą firmę z pasji

Pasja rodzi profesjonalizm. Wkładam serce w to co robię, ponieważ księgowość to dla mnie więcej niż tylko wprowadzanie danych. To wiedza, która przekłada się na sukces firmy.